OGŁOSZENIA PARAFIALNE ZMARTWYCHWSTANIE PAŃSKIE 09.04.2023 r.

  1. Dziękujemy naszym Parafianom za serdeczną obecność i wszelką pomoc w przygotowaniu i przeżywaniu świąt Wielkanocnych.
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny porządek Mszy św. niedzielny.
  3. Trwamy w nowennie do Bożego Miłosierdzia, zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 17.30.
  4. 16.04. II Niedziela Wielkanocna – Niedziela Bożego Miłosierdzia. Tego dnia możemy uzyskać odpust zupełny, darowanie kar i win.
  5. 23.04. III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna. W tym roku główne uroczystości Niedzieli Biblijnej odbędą się w naszym kościele. Będziemy gościć znanego biblistę ks. profesora Mirosława Wróbla, który wygłosi do nas Słowo Boże.
  6. Do pomocy w sprzątaniu kościoła zapraszamy w sobotę na godz. 9.00 naszych parafian z ul. Majdanek i Rolna.
  7. Prasa katolicka i woda święcona są do nabycia przy wyjściu z kościoła.
  8. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie świąt wielkanocnych: Naszym Księżom. Naszym Siostrom. Naszej LSO. Dzieciom. Młodzieży. Rodzinom. Wszystkim wiernym.

W ostatnim tygodniu z naszej Rodziny parafialnej odeszli:
Śp. Tadeusz Lotek l. 67 z ul. Rolnej
Śp.  Zofia Karaś l. 64 z ul. Skośnej
Śp. Zosia Kus l. 4 z ul. Startowej
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie.

Życzę naszym Parafianom, aby czas świąt przyczynił się do pogłębienia więzi z Bogiem, z samym sobą i z Rodziną. Życzę modlitwy, która jest spotkaniem z żywym i miłosiernym Bogiem. Życzę takiego zatrzymania się, aby ujrzeć wnętrze własnej duszy. To, co w niej piękne i to, co wymaga uzdrowienia. Życzę zbliżenia się do najbliższych i wsłuchania się w rytm bicia ich serc, byśmy mogli usłyszeć to, czym żyją. Co jest ich radością, a co smutkiem. O czym marzą, a czego się lękają. Niech chwile wytchnienia będą dla nas szansą, do nakarmienia miłości.


A.M.D.G.